ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

 

ТЕТЯНА

З самого раннього дитинства я мріяла, що створюватиму одяг. Мені подобалося шити вбрання лялькам, підбирати кольори та фасони та красиво їх одягати.

У школі я потоваришувала з хлопчиком (який згодом став моїм чоловіком), якому, звичайно, було не дуже цікаве моє захоплення створенням одягу для ляльок. Але коли нам було по 14 років, Роман якось спитав мене, про що я мрію. Я зізналася, що дуже хочу пошити собі ошатну сукню, яку я вигадала, але мама виділяє тканини тільки на одяг для ляльок. Яке ж було моє здивування, коли на мій День Народження Роман подарував мені відріз ніжної, летючої, дивовижно красивої тканини і сказав: «Танюша, поши собі це плаття і погодься сходити в ньому зі мною на прогулянку містом». Це була несподівана, але така потрібна мені підтримка, яка поклала початок реалізації моєї мрії. І ще – я зрозуміла, що ніколи не розлучуся зі своїм другом Ромою. З ним мені все було по плечу.

Після школи я вирішила попрацювати на швейній фабриці, щоб дізнатися про всі тонкощі процесу створення одягу і на два роки поринула в дивовижний світ перетворення ниток і клаптиків на якісні вироби. Рома весь час продовжував мене підбадьорювати та підтримувати. І я вигадувала, моделювала, шила і точно знала, що таке щастя. На той час ми вже були чоловіком та дружиною.

Мої вироби почали продавати. Спочатку подружкам, потім подружкам подружок. Ось тоді мій чоловік, мій Рома, який має талант підприємця, сказав, що час уже почати організовувати свій бізнес. Я, послухавшись його поради, ризикнула. Розробила модель, зробила лекала, підібрала тканину та замовила у чужому швейному цеху відшити партію виробів. І … мені благополучно всі зіпсували. Довелося все перешити самій.

І знову мій рішучий натхненник підштовхнув мене до найсерйознішого кроку – організувати свій цех. На той час він працював зовсім в іншій сфері і був одним із провідних фахівців із досить високою зарплатою і, водночас, спонсором мрії всього мого життя.

І ось – відбулося! У 2004 році у нас з’явився власний цех, власне якісне обладнання, навчений персонал і простор для творчості.

І все було б добре, але «просідала» система обліку та фінансового контролю. Я розуміла, що краще за Романа ніхто з цими завданнями не впорається. Довелося навести докази, щоб на прохання взяти на себе ці функції (а отже піти зі своєї роботи) отримати відповідь «Так».

І на цей раз я знову отримала його підтримку! Моя мрія стала сімейним бізнесом. Ми вирішили відзначити це поїздкою до Італії, де саме в цей час у Мілані проводився Тиждень моди. Італія – країна, просочена коханням, яка супроводжує нашу пару все життя, і навіть у повітрі відчувається аромат сміливих модних тенденцій.

Насолодившись красою заходу, отримавши потужний заряд енергії, ми присіли повечеряти в сусідньому ресторанчику, захоплено говорили про наші плани розвитку бізнесу, моди, Італії. Поруч за столиком вечеряв італієць, який періодично нам посміхався, реагуючи на нашу емоційну бесіду (столики в італійських ресторанах розташовані близько один до одного). І раптом, у розпал нашого обговорення подальших кроків в індустрії моди, він дуже непоганою російською мовою звернувся до нас: «Можна дати вам одну пораду…». Так ми познайомилися з Мауріціо. Виявилося, що він модельєр і був на заході. Розговорилися, отримали слушні поради, потім зустрічалися кілька разів, пили каву та говорили про індустрію моди. Він називав нас Ромаріо та Таніта.

Коли ми летіли додому, вже знали, як називатиметься наш бренд.

Отже, ми – «TANITA-ROMARIO», що подолали всі перепони на шляху до мрії, тому що разом, тому що любимо і любимо, тому що натхнено і творчо.

РОМАН

«TANITA-ROMARIO» – український бренд жіночого одягу, який створює якісний та унікальний продукт за доступною ціною.

Вже понад 15 років наша компанія рухається шляхом вдосконалення виробництва для максимально швидкого задоволення ринкових запитів, що змінюються. Ми постійно працюємо над покращенням якості продукції та збільшенням напрямків збуту. Ми закупили японське висококласне швейне обладнання з ЧПУ, запровадили техніку зміни асортименту залежно від сезону, розширили межі клієнтської бази, стерли територіальні межі реалізації виробів.

«TANITA-ROMARIO» створює неповторні моделі суконь з рідкісних тканин, які доступні компанії задовго до того, як виходять на масовий ринок.

Наша місія – створити якісний та винятковий продукт, щоб допомогти нашим клієнткам запакувати свою індивідуальність у гарне вбрання.