TANITA-ROMARIO справжнє втілення "історії Попелюшки"
TANITA-ROMARIO справжнє втілення “історії Попелюшки”

Історія нашої компанії

Мрія, тканина та кохання: TANITA-ROMARIO справжнє втілення “історії Попелюшки”

Початок мрії: Тетяна

З дитинства я була оточена голками, нитками та тканинами, мріючи творити дива з них. Я закохалася у процес створення одягу. Шила вбрання для ляльок, експериментувала з квітами та фасонами, мріючи про день, коли зможу носити власні творіння.

Моя шкільна дружба з Романом, який пізніше став моїм чоловіком. Принесла в моє життя не лише кохання, а й розуміння моїх пристрастей. Він не поділяв мого захоплення модою для ляльок, але завжди намагався зрозуміти та підтримати мої інтереси. На мій день народження Роман зробив щось неймовірне — подарував мені шматок повітряної та неймовірно красивої тканини. Запропонувавши пошити з неї сукню та пройтися з ним містом. Цей жест став початком моєї кар’єри модельєра і прапором нашого спільного життя.

Дорога до мрії: Створення бренду

Після школи, бажаючи поринути у світ моди, я почала роботу на швейній фабриці. Ці роки навчання стали для мене справжньою школою життя, дозволивши освоїти всі тонкощі створення якісного одягу. Роман був моїм головним натхненником та підтримкою, поряд із моїм наставником та супутником життя.

Мої перші вироби знайшли своїх покупців спочатку серед друзів, а згодом і серед їхніх знайомих. Роман переконав мене, що настав час перетворити моє захоплення на справжній бізнес. Ми разом ухвалили рішення про створення власного швейного цеху. Це був наш спільний почин, який став кульмінацією багатьох років мрій і старань.

Сімейний бізнес та подорож до Італії

Організація власного виробництва була великим кроком, який вимагав точного обліку та фінансового контролю. Роман, професіонал своєї справи, взяв на себе ці функції, перетворивши нашу справу на справжній сімейний бізнес.

Щоб відсвяткувати наш успіх, ми вирушили до Італії. Де під час Міланського тижня моди познайомилися з Мауріціо, італійським модельєром, який надав нам неоціненну допомогу та надихнув на подальші звершення. Під його впливом ми остаточно сформували концепцію нашого бренду, який одержав назву «TANITA-ROMARIO».

Бренд «TANITA-ROMARIO»: Досконалість та якість

“TANITA-ROMARIO” – це символ якості, стилю та унікальності. Ми пишаємося тим, що вже понад 20 років створюємо одяг, який відповідає найвищим вимогам наших клієнток. Наші моделі – це поєднання рідкісних тканин та ексклюзивного дизайну, доступні далеко не кожному.

Ми продовжуємо рухатися вперед, покращуючи кожну деталь нашої роботи, щоб наші вироби не просто одягали, а й надихали, відбиваючи індивідуальність кожної жінки, яка обирає нас як TANITA-ROMARIO справжнє втілення “історії Попелюшки”.

Наш канал YouTube: колекція всіх наших відео. Просто в пошуку наберіть Tanita-Romario

Підбірка “Нові надходження” – лише останнє!