1  Акуратно запакувати товар в оригінальну упаковку у повній комплектації (товари, що постачаються в комплекті, необхідно повертати також у комплекті).
2 Заповнити заяву про повернення, додану до замовлення.
3 Надіслати посилку на вказану нами адресу
4 Після відправки посилки, сповістіть нас, будь ласка, про це, написавши в чат.

Загальні умови

Компанія Tanita-Romario гарантує Вам обмін та повернення придбаних у нашому інтернет-магазині товарів у випадках та на умовах, регламентованими “Законом України про захист прав споживачів”.

Ви маєте право повернути товар і обміняти його на будь-який інший або отримати свої кошти назад у таких випадках:
якщо замовлений товар не відповідає фотографії (зовсім інша модель);
якщо замовлений товар прийшов з фабричним браком;
не підійшов розмір, колір, фасон(витрати на транспортні послуги з доставки товару та передачі грошової суми оплачує Покупець)

Товар повинен бути в належному стані : не праний, не ношений , з наявністю всіх ярликів, цінників, пломб та без дефектів.  Термін протягом якого потрібно здійснити обмін чи повернення складає – 14 днів , із моменту отримання товару на пошті.

 

Важливо зазначити, що вартість доставки покривається клієнтом при зворотній відправці замовлення та відправлення слід надсилати без зворотних платежів. Зверніться до менеджера по телефону або через бота телеграм щоб отримати адресу для відправки товару на наш склад.

Окрім цього Вам необхідно заповнити бланк зворотньої форми, яку надіслали Вам у посилці з товаром і надати нам номер відстеження після відправки товару .

 

Коли ми отримаємо товар і визначимо , що він у належному стані (новий, не ношений, не праний та зі всіма оригінальними бірками), ми проведемо повернення коштів або обмін. Процес перевірки може тривати до 5-ти робочих днів, якщо потрібна більш детальна перевірк

  1. При відмові Покупця від Товару, Продавець повертає йому вартість поверненого Товару, протягом до 3 днів з дати надходження Поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення.
  2. Повернення коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній у Замовленні на Товар, за умови надання такою особою квитанції (чек) про оплату Товару, за яку повертаються кошти.
  3. Витрати на транспортні послуги з доставки товару та передачі грошової суми оплачує Покупець. Коли Покупець не забрав товар із пошти або відмовився на пошті (передплата 100 грн) не повертається, це витрати на транспортні послуги та упакування.

Повернення коштів

Повернення коштів зазвичай відбувається до 7-ми робочих днів. Якщо  повернення не передбачає нашої провини, ми не відшкодовуємо поштову оплату.

Не відшкодовується товар, який відправлено із порушенням умов повернення.

Якщо причиною повернення є виробничий брак або помилка інтернет-магазину ми сплачуємо вартість доставки.

Для повернення коштів Вам необхідно надати менеджеру свій банківський рахунок.

Обмін

Кожен товар можна обміняти один раз. Якщо Ви бажаєте замінити на дорожчий товар, Вам потрібно доплатити різницю. Якщо заміна буде на дешевший товар, ми повернемо Вам різницю.