Наші умови для співпраці:

зареєструватися

 

  1. Для продажу за оптовою ціною необхідно подати анкету дропшиппера: контактні дані та посилання на сторінку/сайт, де здійснюватиметься продаж
  2. Замовлення оформлюється 2ма варіантами: a) По Вашій ТТН – повна оплата замовлення; b) по нашій ТТН – повна оплата замовлення або наложений + предоплата у розмірі 200 грн (компенсація доставки, у разі неявки клієнта на відділенні- з даної предоплати вираховуються затрати на доставку, різниця залишається на балансі), для уникнення непорозумінь – просіть предоплату у клієнта.
  3. Відправлення замовлення на протязі 2-5 ти робочих днів, (день оформлення не входить до рахунку) також є послуга термінового відправлення +100 грн.
  4. Обов’язковий мінімальний план з виставлення контенту -мінімум 3 сториз на день з нашим асортиментом, 3 пости на тиждень
  5. Обмін платний -50 гривень (ці кошти витрачаються на переупаковку та перевірку виробу) обмін на той самий колір верх чи вниз по сітці , термін оформлення вами – 1-2 дня після отримання посилки ( молочний та білий колір не міняємо )
  6. Щоб уникнути непорозумінь просіть клієнтів перевіряти виріб на пошті
  7. Вся продукція виробляється згідно з розмірною сіткою, будь -ласка просіть клієнтів точно виміряти свої параметри
  8. Важлива умова – дотримуватись наших рекомендованих цін

зареєструватися