[ad_1]

Тизер Bridal кампейну Frolov увійшов до офіційної селекції першого міжнародного фестивалю модного кіно, заснованого у Північній Америці – La Jolla International Fashion Film Festival, а також став номінантом International Fashion Film Awards. Режисером Bridal виступив Юрій Двіжон.


Кохання, пристрасть та секс – явища, якими часто надихається дизайнер Іван Фролов. Вони настільки природні в ДНК бренду, що саме серце стало його символом бренду. Кохання, пристрасть та секс також є неодмінними атрибутами весілля чи заручин, які бренд супроводжує своїми вбраннями.

Весільна історія бренду FROLOV розпочалась з сімейної історії Івана. У перших весільних вбраннях, створених дизайнером, під вінець пішла його сестра. Музою FROLOV Bridal collection дизайнер називає свою маму, та присвячує історії її кохання свою першу весільну колекцію.

Місцем зйомки першого весільного кампейну FROLOV стала одна з найтаємніших будівель Києва – Будинок з химерами архітектора Городецького. Показати колекцію у цій локації було давньою мрією Івана Фролова, і нарешті настрій колекції та будинку повністю збіглись. Команді бренду пощастило потрапити у загадкову історичну споруду та реалізувати ідею.

Моделями тизеру стали друзі бренду: Наталія Гоций, Layah, Денис Грищук, серед яких навіть є реальна пара. 

Video director: Yuriy Dvizhon @dvizhon

Creative producers and style: Ivan Frolov, Olaa Zhyzhko

DOP — Alex Lubensky @localradio

Producers — Anna Lu @_anna_lu_, Yelyzaveta Polych @lizapolych

Cast: Julia Goridenko @famous_sociopath

Old Nyc @old_nyc

Shaquille Homalley @___shaquille

Karpova Kateryna @justking

Layah @layahmusic

Denys Gryshchuk @grishigiano

Nataliia Gotsii @nataliiagotsii

Dmitry Galushka @dmitrygalushka @balls.models

Kseniya @kisena_doctor @catb_agency[ad_2]