[ad_1]

Український бренд жіночого одягу JUL спільно із Ukrainian Folks презентували молодіжну колекцію. Головним завданням колаборації стала інтеграція фольклору в сучасний контекст. Колекція доступна з 28 червня на сайті бренду jul.ua.

JUL та Ukrainian Folks використали три українські народні пісні та один романс: «Несе Галя воду», «Ой, у вишневому саду», лемківську «Чом ти не прийшов» та «Чорнії брови, карії очі»  — романс авторства мовознавця Костянтина Думитрашка.


До колекції увійшло десять футболок у різних кольорових варіаціях із назвами пісень англійською. Так, «Галя несе воду» стала Galya carries water, «Ой, у вишневому саду» — Oh, in the cherry orchard, «Чом ти не прийшов»  — Why you haven’t come, «Чорнії брови, карії очі»  — Black brows, brown eyes.

«Одного разу я помітила як смішно музичні сервіси перекладають на англійську мову назви українських народних пісень та романсів. Я одразу подумала про те, чому б не перенести ці назви на більш зрозумілий для сучасної молоді формат  — мерчевий одяг», – коментує колаборацію Настя Івченко, авторка Ukrainian Folks, співзасновниця бутикової комунікаційної агенції Public Kitchen.

Також бренд представив дві махрові сумки  — рожева з білою вишивкою Galya carries water та жовта з аналогічним написом блакитного кольору.

«Ми продовжуємо нашу перепрошивку традиційного українського через сучасність, тому що весь наш спадок можна трансформувати в молодіжну історію. І ми в JUL завжди будемо шукати те, як подати це в такій формі, якої ні у кого не було. І цього разу нам також це вдалося», — коментує колаборацію Юлія Логвін, засновниця та креативна директора бренду JUL.

Автором графічного дизайну футболок став Антон Синиця.

Фотографка: Настя Ковальова

Стилістка: Таня Немченко

[ad_2]