Конкурсантки «Міс Всесвіт» вразили всіх своїми костюмами. І ми поспішили детально розглянути їх, адже саме вбрання конкурсу диктуватиме тренди вечірньої моди найближчим часом.

На що варто звернути увагу модницям?

Крила! Напевно найуспішніший елемент цьогорічного конкурсу. Починаючи з крил метелика, які в тій чи іншій стилізації обрали для себе учасниці з Африки та В’єтнаму і закінчуючи гігантськими пташиними крилами, які показали учасниці ще 6 країн світу, в тому числі міс України. Отже, чекатимем крилатого буму, він може проявитися в формі принту, декоративних елементів, пір’я та інших схожих аксесуарів. Це однозначно будуть дуже яскраві та оригінальні образи, що не залишать поза увагою світові модниці.

Крім того, спостерігається відхід від лаконічності та стриманості вбік гламуру та епатажу. Звісно конкурсні вбрання завжди відрізняються від звичайного одягу, але загальна направленість простежується. Паєтки, стрази, блискітки – все це щедро покривало сукні учасниць, змушуючи їх сяяти. В основному переваги надавали саме золотистому оформленню, яке переливалося на вбранні більшості конкурсанток. Золотий відтінок також переважав у виборі кольору сукні. Хочемо зауважити, що цей колір до лиця як брюнеткам, так і блондинкам, як смаглявим, так і білошкірим дівчатам, що робить його ідеальним для урочистих заходів, на яких дама хоче бути у центрі уваги.

Ще одним беззаперечним фаворитом став глибокий розріз на сукні, він міг бути як асиметричним як на вбранні міс Норвегії, Гаїті, Канади, та Австралії чи парним, як у нашої красуні Вікторії Опанасенко, міс Філіппін, Уругваю та США.

Завершує наш топ – бахрома, яка красувалась на вбранні багатьох учасниць. Особливо ефектним в цьому плані стали сукні міс Сейшел, Бельгії та Туреччини.

Як виглядала наша учасниця конкурсу?

Окремо розповімо про фентезійний костюм міс Україна, який вразив не лише суддів, але й широке коло глядачів. Вбрання має назву «Воїн Світла», спроектувала його дизайнерка Леся Патока, якій довелося працювати в надскладних умовах, серед постійних тривог, обстрілів та відключень електроенергії. Саме тому він вийшов таким світлим та величним, символізуючи героїзм українського народу.

Складна конструкція крил дозволяє розгортати та опускати їх за бажанням конкурсантки. На них броня, а кінчики обпалені, що уособлює трагізм та мужність нашої держави. Проста біла сукня підкреслює чистоту та щирість кожного українця. Але в руках у дівчини меч, а під вбранням броня, що говорить про готовність захищати свою землю від ворога. Також уважний глядач знайде на костюмі елементи вишивки, що споріднює його з національними традиціями.

Щодо вбрання міс Росії, яку з незрозумілих, причин допустили до участі то його розкритикували як прості глядачі, так і судді конкурсу, за недоладні імперські амбіції, агресивну тематику та яскраво червоний колір (колір крові). Жодна інша учасниця не дозволила собі вибрати такий неоднозначний відтінок.

Також нагадуємо, що оригінальні та яскраві сукні до урочистої події чи особливої нагоди ви можете знайти в каталозі від Tanita Romario. Лише у нас стильні та вишукані вбрання як для струнких дівчат, так і для власниць розкішних форм.

https://www.facebook.com/TanitaRomario.dresses